• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Kiralık Kurutek Şap Kurutma Cihazı

kiralik-kurutek-sap-kurutma-cihazi

Kiralık kurutek şap kurutma cihazı ile şap kurutma işlemlerinizi hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kurutek şap kurutma cihazı sahip olduğu üstün özellikleri ile attığınız şapın kısa süre içerisinde formunu bulmasını sağlayacağı gibi şapı uyguladığınız taban ve tavanlarınızda nemlenme ve rutubetlenme olayları ile karşılaşmanızı da engelleyecektir.

Firmamız aracılığı ile kiralayabileceğiniz kurutma cihazlarımızın kullanımı son derece kolay olmakla birlikte attığınız şapın formunu bulmasına yardımcı olacaktır.

"Kiralık şap kurutma cihazı" sayesinde her türlü genişlikte olan şaplanmış alanlarınızı kurutabilecek ve kurutma işlemi sonrasında uygulamanız gereken tüm malzemeleri çok daha hızlı, güvenilir ve kolay bir şekilde uygulayabileceksiniz.

#Şap malzemesi ilk atıldıktan sonraki süreçte üzerinde oldukça fazla bir nem bulunmaktadır. Bu nemin olması gereken düzeylere çekilmesini sağlamak için nemin suya dönüştürülmesi gerekmektedir.

Her ne kadar ilk bakıldığında nem sadece şapın yüzeyinde görünmekte olsa da şap ile beton arasında da nemlenme mevcut olmaktadır.

Bu nemlenme normal ısıtıcı cihazlar ile giderilememektedir. Bu ısıtıcı cihazlar sadece şapın yüzeyinde bulunan nemi ortamdan uzaklaştırabilmekte şapın derininde bulunan neme ulaşamamaktadır.

Bu sebeple yapılan kurutma yüzeysel bir kurutma olmakta ve ilerleyen zamanlarda nemlenme ve rutubetlenme sorunları sıklıkla ortaya çıkmaktadır.

Oysaki kurutma işleminin kurutma cihazı ile yapılması durumunda nem sadece yüzeysel olarak değil şapın tamamından uzaklaştırılmakta ve şapın bu sayede formunu bulması daha kolay ve daha kısa sürede gerçekleşebilmektedir.

Kurutma cihazlarının bu denli hızlı ve kararlı çalışmasının altında yatan sır ise hiçbir ısıtıcı cihazda bulunmayan bir özelliğidir. Bu özellik sadece şap kurutma cihazlarına has bir özellik olmakla birlikte firmamızdan kiralayacağınız cihazların tamamında bu özellik mevcut durumdadır.

Bu özelliğin adı ara vermeden çalışabilme özelliğidir. Bu özellik sayesinde şap üzerindeki nem hızlı bir şekilde kurutulmaktadır.

Cihaz ara vermeden çalışması sırasında hiçbir şekilde performans düşüklüğü yaşamamakta, ilk çalışmaya başladığı andaki hız, kararlılık ve sıcaklık ile saatler boyu çalışmasını sürdürebilmektedir.

Cihazın bu şekilde çalışabilmesini ise cihaza bağlanacak bir dışarı tahliye hortumu sağlamaktadır. Kurutma cihazlarının depo iç hacimleri nem ile dolduğundan herhangi bir olası tehlikeye karşı cihaz kendisini durdurmakta ve deposunun tamamen boşaltılmasından sonra çalışmaya başlamaktadır.

Ancak bu tahliye hortumu sayesinde yoğunlaştırılıp suya dönüştürülen nem depoda biriktirilmeden dışarıya atılmaktadır. Bu sayede kurutma cihazı deposu dolmadığı için elektrik enerjisi kendisine geldiği sürece durmadan çalışabilmekte ve şap kurutma işleminizi gerçekleştirmektedir.

Şap kurutma cihazlarımızın tamamı inşaat ve hava koşullarına son derece dayanıklı şekilde üretilmiş olup, her türlü olumsuz şartta çalışabilecek şekilde tasarlanmışlardır.

Şap atma işlemi tüm binaların yapım aşamasında uygulanmakta olan bir işlemdir. Binaların genellikle taban ve tavanlarına uygulanan şap tavan ve tabanın pürüzsüz ve düz olmasını sağlamaktadır. Pürüzsüz ve düz bir zeminin üzerine epoksi, parke ve seramik gibi zemin görselleri çok daha kolay uygulanabilmektedir.

"Kiralık şap nemi kurutma cihazı" temin edebilmek için firmamız ile bağlantıya geçtiğinizde firmamıza şap kurutma işlemini yapacağınız alanın genişliğini ve adresinizi iletmeniz halinde kurutma cihazı adresinize kadar firmamızın teknik personelleri aracılığıyla getirilecektir.

Cihaz adresinize kadar getirildiğinde gerekli kullanım bilgileri ve çalışması esnasında gerekli olan tüm aparatları iletilecek ve cihaz kullanıma hazır bir şekilde teslim edilecektir.

İstendiği takdirde cihazın şap atılmış alana doğru şekilde konumlandırılması firma personellerimiz aracılığıyla gerçekleştirilecek olup, cihazın sadece kiralama aşamasında değil kullanım aşamasında da firma olarak en büyük destekçiniz olarak hizmetinizdeyiz.

Kiralık kurutek şap kurutma cihazı geniş alanlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Kauçuk tekerlekleri sayesinde şap atılmış alanda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Kauçuk malzeme şap üzerinde herhangi bir leke ya da iz bırakmadığından kurutma cihazının şap atılan alan üzerinde rahatlıkla dolaşabilmesi için cihazın tekerlekleri kauçuk malzemeden yapılmıştır.

"Kurutek şap kurutma cihazı kiralama" firması olarak şap kurutma işlemlerinizde mutlak suretle kurutma cihazından faydalanmanızı tavsiye ediyoruz.

Şap kurutma cihazı haricinde kullanılan cihazlar şapın formunu bulmasına yardımcı olmadığı gibi hem şapa, hem de şap atılan beton zemine zarar vermekte ve kısa süre içerisinde nemlenmesine, rutubetlenmesine ve ilerleyen zamanlarda ise rutubete bağlı olarak küflenmesine neden olacak, bu durumda istenmeyen olayları, emek ve zaman kayıplarını beraberinde getirecektir.

Kiralık kurutek şap kurutma cihazı kullanımı sonrasında şap kurutma işleminin nasıl bu kadar kısa sürebileceğine siz de şaşıracak ve cihazı sadece şap değil her türlü kurutma işleminiz de kullanacaksınız.

KİRALIK KURUTEK ŞAP KURUTMA CİHAZI

Bilgi ve Cihaz Kiralama için bizi arayın : 444 0 719 

Kurutek Dydtürktek

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Ankara Şap Kurutma Firması

Ankara şap kurutma firma ı atış ve kiralama ını yapmakta olduğu kurutma cihazları ile gerek inşaat halinde olan binalarda gerek e de nemlenme ve rutubetlenme orunu yaşayan...

Bursa Şap Kurutma Firması

Bur a şap kurutma firma ı kimi binalarda nemlenme ve rutubetlenmeyi engellemek amaçlı kimi binalarda i e gör el anlamda daha parlak ve güzel zeminler elde etmek...

İstanbul Şap Kurutma Firması

İ tanbul şap kurutma firma ı olarak inşaatlarınızda nemlenme ve rutubeti azaltmak amacıyla, ya da gör el anlamda daha güzel bir zemin elde etmek amacıyla...

İzmir Şap Kurutma Firması

İzmir şap kurutma firma ı her binaya uygulanma ı zorunlu olan nem ve rutubetlenmeyi engelleyici özelliği bulunan şap malzeme inin atılma ının hemen ardından kurutulma ı...