• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

İzmir Şap Kurutma Firması

izmir-sap-kurutma-firmasi

İzmir şap kurutma firması her binaya uygulanması zorunlu olan nem ve rutubetlenmeyi engelleyici özelliği bulunan şap malzemesinin atılmasının hemen ardından kurutulması işlemini sağlıklı ve hızlı bir şekilde gerçekleştirir.

Şap kurutma firması İzmir şehir merkezi başta olmak üzere #Selçuk, #Menemen, #Aliağa, #Torbalı, #Dikili, #Seferihisar, #Urla, #Bayındır, #Tire, #Ödemiş, #Güzelbahçe, #Kemalpaşa ilçelerinde de şap kurutma işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

İzmir şap nem kurutma firması olarak şap kurutma işlemlerinde kullandığımız yöntem şap kurutma makinesi kullanımıdır. Şap malzemesinin atılmasının birden çok sebebi bulunmaktadır.

Bu sebeplerin başında gelen ve en önemli sebep olarak dikkat çeken sebep ise,  beton zeminin nemlenme ve rutubetlenmesini engellemesi olmaktadır.

Bir başka sebep ise atılan betonun üzerine uygulanacak olan görsel malzemelerin çok daha sağlıklı bir şekilde uygulanabilmesi için zemine düzlük ve pürüzsüzlük kazandırmasıdır.

Zemine düzlük ve pürüzsüzlük kazandırması sadece şap atma işlemi ile sağlanamamakta şap atma işleminin yanı sıra kurutma işleminin de yapılması gerekmektedir.

Ancak yapılacak olan kurutma işleminde kullanılacak yöntem ve cihazların kurutma işlemine uygun olmasına dikkat edilmelidir. Kurutma işlemi yapılırken en çok kullanılan ancak yanlış olan yöntem şapın kendi kendisine kurumasını beklemektir.

Bu yöntem ile şap istenilen formuna ulaşamamakla kalmamakta aynı zamanda inanılmaz bir vakit kaybı meydana gelmektedir.

Bekleme yöntemi dışında uygulanan yöntem ise herhangi bir elektrikli ısıtıcı ile kurutma yöntemidir. Bu yöntem ile şap sadece yüzeysel olarak kurutulabilmekte şapın beton ile arasında kalan nem ortamdan uzaklaştırılamamaktadır.

Bu sebeple ilerleyen zamanlarda nemlenme ve rutubetlenme sorunları ile karşı karşıya kalınmakta ekstra masraflar, iş gücü kullanımı ve zaman kayıpları ortaya çıkmaktadır.

Tüm bu sorunların yaşanmaması için uygulanması gereken yöntem nemin yoğuşturularak ortamdan uzaklaştırılması olmalıdır. Yoğuşturma işlemi için de kullanılması gereken tek cihaz bu iş için özel olarak üretilmiş olan şap kurutma cihazıdır.

Şap kurutma cihazı sahip olduğu üstün motor gücü ve geniş menfezleri ile şap atılmış alana doğru şekilde konumlandırıldığında şap üzerinde bulunan nemi yoğunlaştırarak suya dönüştürmekte ve deposuna hapsetmektedir.

Bu yoğunlaştırma şap kurutma cihazı tarafından sadece yüzeysel olarak değil, şapın her noktasına uygulanabilmekte ve böylece şap istenilen forma daha kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde ulaşabilmektedir.

"Şap nemi kurutma firması İzmir" başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok şehrinde gerçekleştirdiği şap kurutma işlemi ile aranan firmaların başında gelmekte ve yaptığı çalışmalar ile inşaat sürelerinin kısalmasında önemli rol oynamaktadır.

Özellikle İzmir gibi nemin fazla yüksek olduğu ve kış aylarında yağmurlar dolayısıyla inşaat yapmanın zor olduğu şehirlerde her türlü sıcaklık ve her türlü ortamda çalışabilen şap kurutma cihazları ile kurutma işlemlerinin tahmin edilen zamandan daha kısa sürede gerçekleştirebilmekte ve bu sayede inşaat firmalarına zaman kazandırabilmektedir.

Şap kurutma cihaz satışı ve kiralaması yapmakta olan firmamız ile kurutma cihazı temini için irtibata geçtiğiniz kurutacağınız alanın büyüklüğü, dış ortam ile bağlantısı, şap uygulamasının ne zaman atıldığı ve cihazı kullanmak istediğiniz adresi bizimle paylaştığınızda şap uygulaması yaptığınız alana en uygun özelliklere sahip olan cihaz adresinize kadar getirilmektedir.

Uzman personellerimiz tarafından adresinizde cihazın nasıl kullanılması gerektiği ve cihazdan maximum verim almanız için gerekli olan tüm ipuçları tarafınıza iletilecektir. Dilerseniz cihazın kullanımı konusunda da personel gereksiniminizi firma olarak karşılayabilmekteyiz.

İzmir şap kurutma firması olarak şap kurutma işlemlerinde dikkat edilmesi gereken bir başka hususa daha dikkat edilmesini tavsiye etmekteyiz.

Şap gibi hassas ve suda rahatlıkla çözünüp işlevini yitirebilen malzemelerin kurutulması işleminde kullanılan kurutma cihazlarının kurutma yapılacak olan konumlandırılması son derece dikkat gerektiren bir hususdur.

Cihazın alanın tamamını aynı sıcaklıkta, eşit zaman diliminde kurutması şapın formunu kısa sürede bulması için önemlidir.

Bu sebeple cihaz konumlandırılması yapılırken uzman personellerden yardım almak çok önemlidir. Eğer cihaz yanlış bir şekilde konumlandırılırsa şap formunu kazanamayabilir ya da sağlıklı kurutulamadığı için ilerleyen dönemlerde nemlenme ve rutubetlenme sorunları ile karşı karşıya kalınabilir.

"İzmir şap nemi kurutma firması" olarak tavsiyemiz şap kurutma işlemlerinizi şap kurutma cihazı kullanarak gerçekleştirmenizdir.

Şap kurutma cihazı ile gerçekleştirilen kurutma işlemleri sağlıklı ve hızlı gerçekleştiği gibi, ilerleyen zamanlarda nemlenme ve rutubetlenme olayları ile karşılaşma ihtimalinizin sıfıra düşmesini sağlamaktadır.

İzmir şap kurutma firması olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta, sadece kurutma cihazlarının satış ve kiralaması işlemlerinde değil, kurutma işlemlerinizin her adımında en büyük destekçiniz olacak şekilde hizmet vermek amacıyla size bir telefon kadar yakındır. 

İZMİR ŞAP KURUTMA FİRMASI

Bilgi ve Cihaz Kiralama Hizmeti için bizi arayın : 444 0 719

Kurutek Dydtürktek

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Ankara Şap Kurutma Firması

Ankara şap kurutma firma ı atış ve kiralama ını yapmakta olduğu kurutma cihazları ile gerek inşaat halinde olan binalarda gerek e de nemlenme ve rutubetlenme orunu yaşayan...

Bursa Şap Kurutma Firması

Bur a şap kurutma firma ı kimi binalarda nemlenme ve rutubetlenmeyi engellemek amaçlı kimi binalarda i e gör el anlamda daha parlak ve güzel zeminler elde etmek...

İstanbul Şap Kurutma Firması

İ tanbul şap kurutma firma ı olarak inşaatlarınızda nemlenme ve rutubeti azaltmak amacıyla, ya da gör el anlamda daha güzel bir zemin elde etmek amacıyla...

Şap Kurutma Makinası

Şap kurutma şapın formunu bulma ı için mutlak uretle yapılma ı gerekli olan bir kurutma işlemidir Şap nem kurutma işlemi yapılırken kullanılan pek çok yöntem olmakla birlikte bu...