• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

İstanbul Şap Kurutma Firması

istanbul-sap-kurutma-firmasi

İstanbul şap kurutma firması olarak inşaatlarınızda nemlenme ve rutubeti azaltmak amacıyla, ya da görsel anlamda daha güzel bir zemin elde etmek amacıyla uyguladığınız şap atma işlemini kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde kurutmaktayız.

Şap kurutma firması İstanbul şehir merkezi başta olmak üzere, #Avcılar, #Bakırköy, #Mecidiyeköy, #Beşiktaş, #Ataşehir, #Bebek, #Bahçelievler, #Zeytinburnu, #Şişli ilçelerinde şap nem alma firması olarak hizmet vermekte ve şap nemi alma işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirerek şap üzerine uygulanacak olan diğer malzemelerin daha sağlıklı bir şekilde uygulanmasını sağlamaktayız.

İstanbul şap nem kurutma firması olarak sahip olduğumuz geniş cihaz parkurumuz ile her türlü alanda şap kurutma işleminizi gerçekleştirebilmekteyiz.

Cihazlarımız farklı kapasitelere sahip olup, alan büyüklükleri ve dış etkenlere bağlı olarak şap kurutma işlemleri süre olarak farklılık göstermekte olsa da diğer uygulanan tüm yöntemler ve kullanılan tüm cihazlardan çok daha kısa süre içerisinde şap kurutma işleminizi gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız aracılığıyla satın alabileceğiniz ya da günlük kiralayabileceğiniz kurutma cihazlarımız doğru şekilde konumlandırıldığında ve kullanıldığında şapı derinlemesine bir şekilde kurutarak hem şapın formunu bulmasını sağlamakta hem de nemlenme ve rutubetlenme olaylarına engel olmaktadır.

Şap kurutma cihazı seçiminde kurutma işlemini yapacağınız alanın metre kare olarak büyüklüğü, dış etkenler ile karşı karşıya kalıp kalmadığı, şapın ne zaman atıldığı gibi bilgiler önem taşımaktadır.

Bu bilgileri cihaz temini yapmak için firmamız ile irtibata geçtiğiniz de tarafımıza iletirseniz, yeterli kapasiteye sahip olan cihaz firmamızın uzman personelleri tarafından adresinize kadar getirilmekte ve uygulamalı bir şekilde nasıl kullanılacağı hakkında kısa bir sunum yapılarak cihaz kullanıma hazır bir şekilde tarafınıza teslim edilmektedir.

Kurutma cihazlarımız şap üzerinde bulunan nemi,yoğunlaştırma yöntemi ile sıcak hava vererek kurutmakta ve yoğunlaşarak suya dönüştürdüğü nemi deposuna hapsetmektedir. Cihazlarımız her birinin farklı depo kapasiteleri mevcut olup, yapılan alanın genişliğine göre depo kapasitesi de eşit oranda büyümektedir.

Kurutma cihazlarımızdan bazılarında bulunan higrostat sistemi sayesinde ortamda olması gereken nem ayarlanabilmekte ve bu sayede makinenin aralıksız bir şekilde çalışması engellenmektedir. Ayrıca makineyi devamlı denetlemekte higrostat sistemi sayesinde gerekmemektedir.

"Şap nemi kurutma firması İstanbul" olarak bünyemizde bulunan bazı kurutma cihazlarımızda yoğuşma pompa özelliği bulunmaktadır.

Bu özellik sayesinde yoğuşma yöntemi ile ortamdan uzaklaştırılan nem depoda hapsedilmemekte, basit bir tahliye hortumu ile dışarıya atılabilmektedir. Bu sayede cihaz ara vermeden çalışabilmekte ve şap kurutma işlemi çok daha kısa sürebilmektedir.

Şap kurutma işlemi mutlak suretle yapılması gereken bir işlemdir. Her yapıda uygulanan şap atma işlemi sonrasında hiç vakit kaybetmeden kurutma işlemi yapılması gereklidir.

Kaybedilen her dakika şapın formunu bulmasının zorlaşmasına ve şap dökülen beton zeminin nemlenme ve rutubetlenme riski ile karşı karşıya kalmasına neden olmaktadır.

İstanbul şap kurutma firması Türkiye’nin pek çok il merkezi ve ilçesinde faaliyet göstermekte olan firmamız gerçekleştirdiği şap kurutma işlemleri ile çok kısa bir süre içerisinde diğer firmalardan farkını ortaya koymuş ve yapmış olduğu işlerde almış olduğu sonuçlar ile İstanbul faaliyet gösteren inşaat firmalarının baş çözüm ortağı haline gelmiştir.

Şap kurutma son derece hassas yapılması gereken bir işlem olup, bu hassasiyet şap kurutmanın her basamağında gösterilmelidir.

Şap suda rahatlıkla çözünebilen bir madde olduğundan dolayı, çok fazla kurutulduğunda formunu kaybetmekte ve deforme olmakta, çok az kurutulduğunda ise işlevini yerine getiremeyip, nemlenme ve rutubetlenme sorunlarına neden olmaktadır.

"İstanbul şap nemi kurutma firması" olarak tavsiyemiz kurutma işlemi yapılacak alana şap kurutma cihazının konumlandırılmasının doğru şekilde yapılması olacaktır.

Bu konumlandırma yapılırken alanın büyüklüğü ve kullanılacak olan cihazın kapasitesi göz önüne alınmalı ve o şekilde bir konumlandırma yapılmalıdır.

Yapılacak olan konumlandırma profesyonel kişilere bırakılırsa hem cihazdan maximum şekilde verim alınabilir hem de şap kurutma işlemi son derece hızlı bir şekilde gerçekleştirilerek zamandan kazanılabilinmektedir.

Şap kurutma işleminin yapılmasının gerekli olmasının bir başka nedeni ise, atılmış beton üzerine uygulanacak olan epoksi, parke, ahşap vb. malzemelerin daha düz bir zemine uygulanması gerekliliğidir.

Beton atılımı gerçekleştirdikten sonra üzerine uygulanacak olan görsel malzemelerin çok daha düzgün ve güzel görünümlü olabilmesi için şap atımı ve sonrasında şap kurutulması işleminin yapılması gereklidir.

İstanbul şap kurutma firması olarak tavsiyemiz düz, pürüzsüz ve parlak bir zemin elde etmek istiyorsanız mutlak suretle attığınız şapın kurutma işlemini kurutma cihazı ile yapmanız ve bu işlemi şap atma işleminden hemen sonra hiç vakit kaybetmeden yapmanız olacaktır. 

İSTANBUL ŞAP KURUTMA FİRMASI

Bilgi ve Cihaz Kiralama Hizmeti için Bizi Arayın : 444 0 719

Kurutek Dydtürktek

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Ankara Şap Kurutma Firması

Ankara şap kurutma firma ı atış ve kiralama ını yapmakta olduğu kurutma cihazları ile gerek inşaat halinde olan binalarda gerek e de nemlenme ve rutubetlenme orunu yaşayan...

Bursa Şap Kurutma Firması

Bur a şap kurutma firma ı kimi binalarda nemlenme ve rutubetlenmeyi engellemek amaçlı kimi binalarda i e gör el anlamda daha parlak ve güzel zeminler elde etmek...

İzmir Şap Kurutma Firması

İzmir şap kurutma firma ı her binaya uygulanma ı zorunlu olan nem ve rutubetlenmeyi engelleyici özelliği bulunan şap malzeme inin atılma ının hemen ardından kurutulma ı...

Şap Kurutma Makinası

Şap kurutma şapın formunu bulma ı için mutlak uretle yapılma ı gerekli olan bir kurutma işlemidir Şap nem kurutma işlemi yapılırken kullanılan pek çok yöntem olmakla birlikte bu...