• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

İnşaat Nem Kurutma Hizmeti

insaat-nem-kurutma-hizmeti

İNŞAAT NEM KURUTMA HİZMETİ

İnşaat nem kurutma hizmeti hem maddi olarak malzemelerin kaybını önlemek için hem de konut yapımı süresini zamanında ve sağlıklı bir şekilde tamamlayabilmek için gerekli olan bir uygulamadır.

İnşaat kurutma cihazları oldukça yüksek kapasiteli kurutma potansiyeline sahip olduğu için sanayi alanlarında da kullanım için uygundur.

Alan büyüklüğüne göre kullanılacak olan kurutma cihazı ile betonların ve diğer yapı malzemelerinin kullanılmadan önce ve kullanıldıktan sonra kurutularak işlemlere devam edilmesi yapı malzemelerinin orijinalliğini koruyarak kullanmanız demektir.

İnşaat yapımında özellikle sıva ve şap uygulamaları sonrasında kurutma süresini beklerden daha fazla zaman kaybı yaşamamak adına kurutma cihazlarını kullanarak bu süreyi en sağlıklı şekilde tamamlayabilirsiniz.

İnşaat ve konut yapım firmaları özellikle en fazla maddi kaybı ve zaman kaybını kurutma süreleri ile ilgili yaşamaktadırlar.

İnşaat yapımının başında belirlenen bitim süresini oldukça uzun bir şekilde tamamlamak firmanın da itibarını olumsuz yönde etkileyebilecektir.

Bunun yanında zaman kaybı nemden ve ıslaklıktan dolayı meydana gelebilecek malzeme kaybına göre daha naif bir kavram olarak kalmaktadır.

Mevcut olarak yaşamınızı sürdürdüğünüz binalarda yaşanılan nem ve rutubet sorunları aslına inşaatların yapım aşamasında yok sayılan ve yapılmayan kurutma işlemleri sebebi ile meydana gelmiş olabilir.

Betonların ıslaklığı dikkate alınmadan tamamlanan inşaatlar kısa süre sonra betonların dökülmesi, zemin döşemelerinin küflenmesi, boyalarının şişmesi ve kabarması gibi olumsuzlukları da beraberinde getirmektedir.

Bunun için ileriye yönelik olarak da yaşanabilecek sorunların önüne geçilmesi adına "inşaat nem alma hizmeti" adı altında firmamız aracılığı ile temin edebileceğiniz kurutma cihazlarını kullanabilirsiniz.

İnşaat nem kurutma hizmeti zamanında yapılmadığı takdirde binaya uygulanacak olan ısı yalıtım sistemlerinin da sağlıklı bir şekilde çalışmasını önleyecektir.

Hem inşaatın yapım aşamasına malzemelerin sürekli olarak yapılarının bozulması sebebi ile yeni malzeme kullanımının getireceği maddi kayıplar hem de yaşam alanı olarak kullanıldığında kışın daha fazla yakıt tüketimi yazın ise rutubet ve küf sorununun da yaşanmasına sebep olunacaktır.

Sadece betonların dökümü ve kurutulması aşamasında kurutma işleminin yapılması daha sonra nem sorunun tekrar baş göstermemesi için yeterli bir uygulama değildir.

İnşaat yapımında uygulanan her aşama neredeyse su ile iç içe olduğu için binanın veya yapının tamamen bitmesine kadar geçecek bütün sürede kurutma cihazlarının kullanılması daha sağlıklı ve sağlam yapıların ortaya çıkmasını hazırlayacaktır.

Tüm dünyada kullanılan ve kendilerini yapmış oldukları hizmetler ile kanıtlayan kurutma cihazlarımız ile inşaat kurutma hizmeti vermekteyiz.

Bu alanda profesyonel olan ekip arkadaşlarımız gerekli teknik kontrolleri yaparak ve her aşama sonrasında gerekli kuruluk ve nem ölçümlerini yaparak sizlere sağlıklı ve somut sonuçları elde edebileceğiniz hizmetleri sunmaktadır.

Peki, her inşaat yapımında kurutma cihazı kullanma zorunluluğu var mıdır? Aslında işini ve projesini önemseyen herkes için en sağlıklı yöntemin kurutma cihazları kullanılarak yapılmasıdır.

Bu sadece sizlere fazladan masraf olarak görünse de asıl kurutma işleminin yapılmasının en çok sağladığı avantajların inşaat yapımı firmasına fayda sağladığı da görülmektedir.

Söz konusu olan hem inşaat sahibi olan firmanın itibarı hem de maddi kayıp yaşamadan belirlenen bütçede ve zamanda iş bitirmesi olunca bunların gerçeklemesi için oldukça uygun bir fiyata temin edebileceğiniz ve inşaat bitimine kadar her aşamada güvenle kullanabileceğiniz nem kuruma cihazlarımızdan faydalanabilirsiniz.

"İnşaat nem kurutma firması" olarak yapmış olduğumuz bütün işlemlerde hizmet ve sonuç garantisi vererek kurutma hizmetini sunmaktayız.

Hem inşaat yapım süresince hem de ileride meydana gelebilecek ve neme bağlı oluşabilecek bütün sorunları çözmek bizim işimiz.

İnşaat nem kurutma hizmeti sunarken; son teknoloji cihazlarımız ve tespit makinelerimiz ile en küçük nem oranında en düşük ıslaklık değerlerine kadar hepsinin tespit edildikten sonra en uygun kurutma yöntemi ve cihazının hangisi olduğuna uzman kadromuz ile birlikte karar vermekteyiz.

İnşaat Nem Kurutma Hizmeti

Bilgi ve Kiralama için bizi arayın : 444 0 719 / 0532 242 94 16 

Kurutek Dydtürktek

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Epoksi Nem Kurutma Hizmeti

EPOKSİ NEM KURUTMA HİZMETİ Epok i nem kurutma hizmeti aye inde zemin ve zemin kaplama ürünlerini daha kolay ve hızlı bir şekilde kurutabilir iniz Epok i...

Şantiye Nem Kurutma Hizmeti

ŞANTİYE NEM KURUTMA HİZMETİ Şantiye nem kurutma hizmeti ile yapılacak olan kurutma işlemi izlere malzemelerin korunma ı açı ında oldukça etkili...

Nem Alma Cihazı Kiralama

NEM ALMA CİHAZI KİRALAMA Nem alma cihazı kiralama hizmetimizden faydalanmak için adece ihtiyacınız olan bir kurutma ve nem alma cihazını eçmeniz yeterli...

Şantiye Kurutma Kiralama

ŞANTİYE KURUTMA KİRALAMA Şantiye kurutma kiralama »hizmetimiz dünya çapındaki kurutma cihazlarını piya adaki en uygun fiyat ve tak itlere izlerin...