• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Gebze Şap Kurutma Firması

gebze-sap-kurutma-firmasi

Gebze şap kurutma firması olarak hizmet vermekte olan firmamız bünyesinde barındırdığı üstün teknolojiye sahip cihazları ile şap kurutma ve şap nemi kurutma işlerini kısa sürede ve olması gerektiği gibi tamamlamakta şapın üzerine uygulanacak olan diğer malzemelerin işlevlerini daha iyi yerine getirmesine olanak sağlamaktadır.

Şap kurutma firması Gebze’nin haricinde, #Tavşanlı, #Ulus, #Yenikent, #Mevlana, #İnönü mahalle ve köylerinde şap kurutma cihazlarının satış ve kiralamalarını gerçekleştirerek inşaat işleri içinde en hassas işlerden biri olan şap kurutma işlemini yapmaktadır.

Gebze şap nem kurutma firması kurutma cihazlarının üstün özelliklere sahip olması, uzman personelleri ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile her geçen gün gelişen bir yer olan #Gebze’de yapılan pek çok inşaat işinde tercih edilen kurutma firmaları listesinde zirvede yer almıştır.

Şap ama işleminin amacı inşası yapılan binanın zemin açısından pürüzsüz ve düz görünmesini sağlamaktır.  Şap atma işlemi yapmadan inşası yapılan bina zeminine herhangi bir uygulama yapabilmek mümkün olmamaktadır.

Ancak şap atma işleminin tek başına zemini düz bir forma sokabilme yetisi bulunmamaktadır. Bunun için atılan şapın sağlıklı bir şekilde kurutulması ve şapın tamamen atılan zemin ile birbirine sıkı sıkıya bağlanması gerekmektedir.

Bu bağı gerçekleştirmek için şapın kurutulması gerekmektedir. Şap kurutma için pek çok farklı yöntem ve cihaz kullanılmaktadır. En çok kullanılan yöntemlerin başında şapın kendi kendisine kuruması yöntemi gelmektedir.

Bu yöntem teknolojinin gelişmediği dönemlerde en çok kullanılan yöntemdir. Ancak yöntemin uygulanması aylar sürmekte ve bu durum inşaatın ilerlemesine engel olmaktadır.

Ayrıca bekleme yöntemi ile kurutulmaya çalışılan şap tam anlamıyla kurutulamamaktadır. Bunun sebebi herhangi bir ısıtıcı cihaz ile uygulama yapılmamasıdır.

Ayrıca şapın belirli bölgeleri çok daha fazla kururken bazı bölgelerinde hiçbir kuruluk olmaması yaş kalan alanda bulunan nemin tüm alanı kısa süre içerisinde tekrar etkisi altına almasına ve ilerleyen dönemlerde nemlenme ve rutubetlenme sorunlarının ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Şap kurutma işleminin sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için sadece kurutma cihazı kullanılması gerekmektedir.

Kurutma cihazının şap kurutma işlemini yaparken çalışma yönteminden bahsetmemiz gerekirse; cihaz şap üzerinde mevcut olan neme sıcak hava üfleme suretiyle yoğunlaştırmakta ve suya dönüştürmektedir.

Bu işlem kurutma cihazı tarafından son derece hızlı bir şekilde yapılmakta ve sadece şapı yüzeysel olarak değil aynı zamanda derinlemesine de kurutmakta ve şapın derinliklerinde bulunan nemi bile yoğunlaştırmaktadır.

Bu yoğunlaştırma işleminin cihazın şap dökülmüş alanın tamamına uygulaması gerekmektedir. Bu uygulamanın aynı anda, aynı uzaklıkta ve aynı sıcaklıkta yapılması şapın formunu çok daha çabuk bulması için gereklidir.

Ancak şap atılan alanın büyüklüğü sebebiyle aynı anda kurutma işlemi çoğu zaman mümkün olmayabilmektedir. Bu durumda alan eşit şekilde parçalara ayrılmalı ve bu ayrılan parçalar aynı mesafeden ve aynı sıcaklık derecesi ile eşit bir zaman dilimi içerisinde kurutulmalıdır.

Şap kurutma işleminin bu kadar hassas olmasının sebebi ise şapın kendisinin son derece hassas bir malzeme olması ve istenilen pürüzsüz zemini elde etmenin zorluğundan kaynaklanmaktadır.

Ayrıca şap malzemesinin üzerine uygulanacak olan malzemenin sağlıklı bir şekilde uygulanabilmesi ve işlevini yerine getirebilmesi kurutma işleminin kontrollü ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesinden geçmektedir.

"Şap nem kurutma firması Gebze" ve çevresinde gerçekleştirdiği şap nemi kurutma çalışmalarında aldığı olumlu referanslar ile kısa süre içerisinde gelişmekte olan bu sanayi ilçesinde en çok tercih edilen kurutma firması olmuştur.

Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan firmamız aracılığı ile satın alacağınız ya da kiralayacağınız kurutma cihazlarımız adresinize kadar teslim edilmekte ve şap kurutma işlemlerinizin bir an önce tamamlanabilmesi için çalışmaktadır.

Gebze şap kurutma firması aracılığı ile temin ettiğiniz şap kurutma cihazının kullanımından, aparatlarına ve püf noktalarına kadar her türlü bilgi cihaz teslimi sırasında tarafınıza iletilmekte ve cihazdan maksimum verim alabilmeniz sağlanmaktadır.

"Gebze şap nemi kurutma firması" gerçekleştirdiği şap nemi kurutma işlemleri sonrasında alanda rutubet ve nemlenmeden söz edilemeyeceği gibi şapın üzerine uygulanacak olan diğer malzemelerin de sorunsuz bir şekilde uygulanmasını ve işlevlerini uzun zaman boyunca yerine getirebilmesini sağlamaktadır.

Gebze şap kurutma firması olarak tavsiyemiz şap kurutma ve şap üzerinde oluşan nemi kurutma işlemlerinizde mutlak suretle şap kurutma cihazı kullanmanız olacaktır.

Şap kurutma cihazı ile kurutulan şap dökülmüş alanda yapılacak küçük bakımlar ile ilerleyen zamanlar da ıslaklık, nemlenme ve rutubetlenme sorunları yaşamanız neredeyse imkânsızdır.

GEBZE ŞAP KURUTMA FİRMASI

Bilgi ve Cihaz Kiralama Hizmeti için bizi arayın : 444 0 719 

Kurutek Dydtürktek

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Ankara Şap Kurutma Firması

Ankara şap kurutma firma ı atış ve kiralama ını yapmakta olduğu kurutma cihazları ile gerek inşaat halinde olan binalarda gerek e de nemlenme ve rutubetlenme orunu yaşayan...

Bursa Şap Kurutma Firması

Bur a şap kurutma firma ı kimi binalarda nemlenme ve rutubetlenmeyi engellemek amaçlı kimi binalarda i e gör el anlamda daha parlak ve güzel zeminler elde etmek...

İstanbul Şap Kurutma Firması

İ tanbul şap kurutma firma ı olarak inşaatlarınızda nemlenme ve rutubeti azaltmak amacıyla, ya da gör el anlamda daha güzel bir zemin elde etmek amacıyla...

İzmir Şap Kurutma Firması

İzmir şap kurutma firma ı her binaya uygulanma ı zorunlu olan nem ve rutubetlenmeyi engelleyici özelliği bulunan şap malzeme inin atılma ının hemen ardından kurutulma ı...