• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Ev Nem Kurutma Cihazı

ev-nem-kurutma-cihazi

Nem Kurutma »Daha temiz ve daha kaliteli yaşam alanları elde etmek için ev nem kurutma cihazı ürün çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Genellikle evlerde klima kullanan müşterilerimiz nem kurutma cihazlarını kullanmaya gerek olmadığını düşünmektedirler. Aksine klimalar ile nem kurutma cihazlarının kullanım alanları ve kapasiteleri ve amaçları oldukça farklıdır.

Klimaların bir nebze de olsa nem kurutma veya nem seviyesini azalttığı doğrudur. Fakat yapı ve üretim itibari ile nem sorununu sadece nem kurutma cihazları ile giderebilirsiniz. Nem kurutma cihazları ev tipi ve ticari amaçla kullanılan nem cihazları olmak üzere farklı kapasitelerde üretilmektedir.

Evlerde kullanılmak üzere üretilen ve odalar için nem alma kapasitesine uygun olan nem kurutma cihazları uygun fiyatlı ve kolay taşınabilirlik özelliğine sahiptir. Ayrıca evler için üretilen nem alma cihazları sanıldığının aksine büyük bir cihaz değildir.

Estetik olarak evinizin dekorasyonunu da tamamlayacak şekilde üretilen ev tipi nem alma cihazları da bulunmaktadır. Görüntü olarak seçeceğiniz ev nem alma cihazı ile aynı zamanda nem sorunundan da kurtulabileceğinizi ve daha sağlıklı hava sahalarını elde edebileceğinizi unutmamalısınız.

Eviniz için nem alma cihazı seçmeden önce yapılması gereken ilk işlem nem ölçme uygulamasının yapılmasıdır. Sizler ortamdaki nem yoğunluğunun az ya da fazla olduğunu düşünebilirsiniz. Oysa ortamdaki nem yoğunluğunun doğruluğunu nem ölçümü ile belirlemek daha sağlıklı sonuçlar verecektir.

Böylece nem yoğunluğuna uygun olan bir cihaz seçebilir ve daha sağlıklı sonuçlar elde edebilirsiniz. Ev tipi nem alma cihazlarını sadece evlerde değil, ofislerinizde, küçük dükkânlarda da kullanabilirsiniz.  Önemli olan nem alma cihazlarının su alma haznesidir.

Haznenin kapasitesi ne kadar büyük olursa nem alma özelliği de o kadar geniş olacaktır. Evlerde kullanılan nem kurutma cihazlarının belirli seviyeye kadar su toplama hazneleri bulunmaktadır.

Ev nemi kurutma cihazı satışı firması olarak sizlere evlerinizde cihaz kullanırken dikkat etmeniz gereken noktalardan bahsetmek istiyoruz. Özellikle çocuklarınızın bulunduğu noktalarda elektrik ile olan bağlantısını gizli yaptırabilirsiniz.

Su haznesini boşaltırken de elektrik ile olan bağlantısının kapalı olup olmadığını kontrol ederek su haznesini boşaltmalısınız. Su haznesi dolmadan boşaltma yapmanız firma olarak tarafımızdan önerilmemektedir.

Ev nem kurutma cihazı zaten su haznesi dolduğunda sizlere uyarı sesli ve alarm ışığı ile uyarı verecek ve su haznesi dolduğunda çalışmasını otomatik olarak donduracaktır.

Genellikle evlerdeki havanın nem derecesini düşürmek için kullanılan orta ebatlı nem alma cihazları 20 litreye kadar su haznesi bulunan cihazlardır.

Bu ölçülerdeki bir nem kurutma cihazı da ev için ideal bir nem kurutma oranına sahiptir. Evinizde yoğun bir nem sorunu yaşıyorsanız ve nemlenme sorunu rutubete çevirme aşamasında ise daha yüksek kapasiteli bir nem kurutma cihazı kullanmalısınız.

Ev nem kurutma cihazı satış yeri olarak ayrıca firmamız bünyesinde rutubet kurutma cihazlarını ve duvarlardaki su buharı ve damlalaşma sorununu da kısa süre içerisinde çözen kurutma cihazlarını da bünyemizde bulabilirsiniz.

Ev nem kurutma cihazı satışı firması olarak ayrıca sadece satış sırasında değil satış sonrasında cihaz kurulumu, nem ölçümü ve cihazın arızalanması durumunda arıza onarımı için de bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Nem kurutma cihazlarının herhangi bir bölmesini çıkardığınızda, kapağını açık bıraktığınızda veya herhangi bir bölmesini yanlış taktığınızda cihaz çalışmayacak ve uyarı verecektir.

Elektrik ile çalışan nem kurutma cihazları sizlere yüksek faturalar değil aksine tasarruflu olması ile 24 saat çalıştırsanız bile sizlere maddi olarak da fazla bir masrafa sebep olmayacaktır.

Hava temizleme cihazları ile nem kurutma cihazları hemen hemen aynı görevi üstlenseler de hava temizleme cihazlarının kapasitesi nem kurutma cihazlarına göre biraz daha düşüktür.

Bizler ile iletişime geçerek ev nem kurutma cihazı fiyat bilgileri, cihaz kurulumu, cihaz çalışma ortamı ve çalışma şartları ve nem kurutma cihazları ürün çeşitleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ev Nem Kurutma Cihazı

Bize Ulaşın : 444 0 719 

Kurutek Dydtürktek

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR
Benzer yazılar bulunamadı.