• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Ev Küfü Kurutma

ev-kufu-kurutma

Ev nemi kurutma için en uygun fiyatlara sahip olan cihazları ve uygulama yöntemleri için fikirleri firma bünyemizde bulabilirsiniz.

Ev nemi kurutma sağlıklı yaşam alanları için yapılması gereken bir işlemdir. Küf sağlık açısından oldukça uzak tutulması gereken bir sorundur.

Sadece sağlık değil aynı zamanda eşyalarınız ve diğer bütün yapılar ve malzemeler için de oldukça sakıncalı olan bir sorundur.

Evde farklı sebeplerden dolayı küf meydana gelebilir. Bunların başında da nem ve su sızıntıları gelmektedir.

Sizlerin fark etmediğiniz su sızıntıları belirli bir zaman geçtikten sonra küf sorunu olarak gözle görülür bir şekilde ortaya çıkacaktır.

Evinizde yapı olarak zamanında yapılması gereken kurutma işlemleri yapılmadığı için küf sorununu sürekli olarak yaşıyor olabilirsiniz. Bunun için de küfün nedenini bilmeden seçeceğiniz bir çözüm de küf gidermede etkili bir işlem olmayacaktır.

Bizler de kurutma firması olarak bizimle birlikte çalışmak istediğinizde direkt olarak hemen kurutma işlemi yapmamaya özen göstermekteyiz. İlk olarak küfün nedenini araştırarak evinizde meydana gelen küfün miktarını ve vermiş olduğu zararları tespit etmekteyiz.

Daha sonra eviniz için en uygun kurutma cihazı hangisi ise o cihazı seçerek hizmet vermekteyiz. Bazı evlerde oldukça düşük miktarda ve dış etkenlerden dolayı geçici küf oluşumu meydana gelebilmektedir.

Bu gibi sorunlarda birkaç günlük bir kurutma işlemi ile küfü tamamen giderebilmekteyiz. Bunun dışında ise yapıdaki sorunlardan dolayı meydana gelen küfün giderilmesi daha uzun vadede tamamlanması gereken bir çözüm çeşididir.

Bunun gibi daha büyük sorunlarda ev küfü alma işlemi yaparken teknik ekip arkadaşlarımız ile sürekli olarak giderilen küf miktarını ve giderilmesi gereken küf oranını da kontrol ederek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Genellikle ev küfü kurutma işlemlerinde sadece küf boyalarının etkili olduğu savunularak bu ve buna benzer uygulamaların yapılmasının yeterli olduğu söylenir.

Oysa bizler kurutma firması olarak küf gidermenin yapımından önce daha nemli olan küfün kaynağını tespit etme yani hasar tespiti yapma hizmetini de vermekteyiz.

Böylelikle kesin olarak çözüme dayalı hizmet verdiğimiz için bir kereliğe mahsus olarak yaptıracağınız küf giderme işlemi ile evinizdeki en küçük detayların bile küften arınmasını sağlayabilirsiniz. Nemli olan ve rutubet oluşan her alanda kesinlikle küf de meydana gelecektir.

Aslında küf giderme işlemi yaparken aynı zamanda nemi ve rutubeti de kurutma işlemi de yapılmış olmakla birlikte aynı zamanda kuru ve temiz bir hava da elde edilmiş olunmaktadır. Yani aslına rutubeti kurutarak küfün de tamamen ortadan kalkmasını sağlamaktayız.

Ev küfü giderme evinizi koruma altına alacak ve evinizin daha uzun süreli olarak kullanımını sağlayacaktır.

Küf görüntüsü açısından veya kokusu açısından değil daha büyük şekillerde zararlar da vermektedir. Küflü olan bir evin soğuk havalarda ısıtılmaya çalışılması oldukça maliyetli olabileceği gibi aynı zamanda da ne kadar ısı verirseniz verin yine de bir türlü evinizi ısıtamayabilirsiniz.

Isınma probleminin yanı sıra en küçük bir ısı değişiminde küf polenleri etrafa daha çok yayılacağı için hastalıkların da ortaya çıkmasına sebep olacak ve sizin ve sevdiklerinizin de sağlığı tehlike altında kalacaktır.

Romatizma ve buna benzer hastalıkları olan kişiler rutubet ve küflü ortama girdiklerinde inanılmaz derecede ağrı çekmektedirler.

Eklem rahatsızlıklarının yanı sıra kronik öksürük hastalığını da tetikleyen küf polenlerinin giderilmesi aslında hiç de zor olmayan bir yöntemdir.

Ev küf kurutma cihazı ile yapılacak olan düzenli kullanımlar sayesinde birkaç hafta içinde kesin olarak küften tamamen kurtulabilirsiniz.

Ev küfü kurutma cihazları ve küf giderme için en uygun yöntemler hakkında detaylı bilgi almak ve küf giderme hizmetimizden faydalanmak için bizler ile iletişime geçmeniz küften kurtulmanız için yeterli olacaktır.

EV KÜFÜ KURUTMA

Bilgi ve Kiralama Hizmeti için bizi arayın : 444 0 719

Kurutek Dydtürktek

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR
Benzer yazılar bulunamadı.