• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Edirne Şap Nem Alma Firması

edirne-sap-nem-alma-firmasi

Edirne şap nem alma firması olarak sahip olduğumuz geniş şap kurutma cihazı parkurumuz ile şap nem kurutma işleminizi çözüme kavuşturmakta ve şap üzerine uygulayacağınız malzemelerin çok daha sağlıklı bir şekilde uygulanmasına zemin hazırlamaktadır.

Şap nem alma firması Edirne şehir merkezi başta olmak üzere, #İpsala, #Keşan, #Meriç, #Lalapaşa, #Uzunköprü ve #Enez ilçelerinde faaliyet göstermekte olan firmamız şap kurutma işlemlerinizin başından sonuna kadar en büyük destekçinizdir.

Edirne şap nemi alma firması şap kurutma cihazı satışı ve kiralaması hizmeti vermektedir.

Bu hizmetimizden faydalanmak için bizimle irtibata geçmeniz ve şap uygulamasını gerçekleştirdiğiniz alanın metraj bilgilerini ve cihazın gelmesini istediğiniz adresi ilettiğiniz cihaz adresinize kadar getirilmekte ve kullanımı hakkında gerekli bilgilendirmeler yapılarak cihaz çalışmaya hazır bir şekilde teslim edilmektedir.

Kurutma cihazlarımızın çalışma şekli, şap uygulaması üzerinde bulunan neme sıcak hava üfleme suretiyle üzerindeki nemin buharlaşmasını ve suya dönüşmesi mantığı ile çalışmaktadır.

Suya dönüştürüldükten sonra şapın üzerinden vakumlama yöntemiyle uzaklaştırılan nem kurutma cihazının deposunda hapsedilmektedir.

Kurutma cihazı ile bütünleşmiş olan depo her cihazda farklı kapasiteye sahiptir. Depoların sahip olduğu derinlik ve iç hacim aynı zamanda cihazın kapasitesini ortaya koymaktadır.

Kurutma cihazlarının depoları ile cihazlarda alınan güvenlik önlemleri arasında yakın bir ilişki bulunmaktadır. Bu ilişkinin başlangıcı deponun dolması ve cihazın kapanması olayları ile olmaktadır.

Depolar yoğunlaştırılan nem ile dolduktan sonra cihaz kendisine zarar gelmesini önleyebilmek amacıyla çalışmayı o anda durdurmakta ve deposu boşaltılmadan kesinlikle çalışmamaktadır.

Eğer cihaz deposu dolu olduğu halde çalışmaya devam ederse depoda biriken su taşacak ve elektrik enerjisi ile çalışmakta olan şap nem kurutma cihazının yanma ve hasar görme ihtimali ortaya çıkmaktadır.

Bu ihtimali ortadan kaldırabilmek adına deponun taşması halinde makinenin çalışmayı durdurması özelliği cihazda bulunmaktadır.

Cihazın deposu boşaltıldıktan sonra cihaz tekrar başlatıldığında hiç kapanmamış gibi kaldığı ısı derecesinden nemi yoğunlaştırmaya devam edebilmektedir.

Cihaz bu açma kapama kısmında çalışma özelliklerinden bir şey kaybetmemekte ve kapanmadan önceki performansı ile kurutma işlemi yapmaya devam etmektedir.

Firmamız aracılığı ile temin edebileceğiniz kurutma cihazlarının tamamında depo dolumu diye bir sorun bulunmamakta ve kurutma cihazları hiçbir şekilde kapanmadan çalışabilmektedir.

Bu çalışmayı cihazlarımızın depo kısımlarına bir tahliye hortumu takarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu tahliye hortumu şap nem kurutma cihazının kendi tahliye hortumu olmalıdır.

Bu hortum sayesinde şap üzerinde bulunan nem suya dönüştürüldükten sonra vakum yardımıyla çekilmekte ve cihazın deposuna girmeden tahliye hortumu sayesinde dışarı atılmaktadır. Böylece depo hiçbir zaman dolmayacağı için cihazın durması da söz konusu olmayacaktır.

"Şap nemi alma firması Edirne" merkezde gerçekleştirdiği şap nemi kurutma çalışmaları ile Edirne’de bulunan şap nemi alma firmaları arasında en çok tercih edilen firmaların başında gelmektedir.

Pek çok resmi ve özel kurumun inşaat çalışmalarında şap nemi kurutma işlemini hızlı bir şekilde tamamlayan firmamız bu sayede inşaatların teslim sürelerini de kısaltarak inşaat firmalarından tam not almıştır.

Edirne şap nem alma firması olarak bünyemizde bulunan cihazlar tarafınıza iletildikten sonra cihazın konumlandırılması şap kurutma işleminin en önemli adımı olmaktadır.

Cihazın konumlandırılmasının bu denli önemli olmasının sebebi şap nemi kurutulacak olan alanın aynı anda, eşit sıcaklıkta ve eşit uzaklıkta kurutulması en sağlıklı şap kurutma yöntemi olarak kabul edilmektedir.

Çünkü şap çok hassas bir ve nemlenmenin normalden 3 kat daha hızlı bir şekilde yayıldığı malzemedir.

Bu nedenle şap kurutulacak olan alanın bir kısmının az bir kısmının çok kurutulması ileri de istenmeyen olayların yaşanmasına neden olacak ve bu şekilde yapılan uygulamanın sonuçları hem maddi hem de manevi olarak inşaat firmalarını inanılmaz zarar sokabilecek boyutlara ulaşabilecektir.

"Edirne şap nemi alma firmaları" içerisinde en dengeli, en yüksek ısıya sahip cihazlara sahip olan firmamız, müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışı ile şap uygulamanızın yapıldığı alanın bir metrekaresi yaş kalmayana kadar yanınızda ve hizmetinizdedir.

Edirne şap nem alma firması olarak, tecrübeli personellerimiz, performansının doruğunda hiç ara vermeden çalışabilen son teknoloji cihazlarımız ile en geniş alanlarda bile uyguladığınız şap atım işlemlerinizin hemen ardından şapınızı kısa süre içerisinde kurutabilmekte ve siz değerli müşterilerimizin inşaatlarını söz verdikleri zamandan daha önce pürüzsüz ve görsel anlamda harika bir zemin ile teslim etmesini sağlamaktayız.

EDİRNE ŞAP NEM ALMA FİRMASI

Bilgi ve Cihaz Kiralama hizmeti için bizi arayın : 444 0 719 

Kurutek Dydtürktek

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Ankara Şap Kurutma Firması

Ankara şap kurutma firma ı atış ve kiralama ını yapmakta olduğu kurutma cihazları ile gerek inşaat halinde olan binalarda gerek e de nemlenme ve rutubetlenme orunu yaşayan...

Bursa Şap Kurutma Firması

Bur a şap kurutma firma ı kimi binalarda nemlenme ve rutubetlenmeyi engellemek amaçlı kimi binalarda i e gör el anlamda daha parlak ve güzel zeminler elde etmek...

İstanbul Şap Kurutma Firması

İ tanbul şap kurutma firma ı olarak inşaatlarınızda nemlenme ve rutubeti azaltmak amacıyla, ya da gör el anlamda daha güzel bir zemin elde etmek amacıyla...

İzmir Şap Kurutma Firması

İzmir şap kurutma firma ı her binaya uygulanma ı zorunlu olan nem ve rutubetlenmeyi engelleyici özelliği bulunan şap malzeme inin atılma ının hemen ardından kurutulma ı...