• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Edirne Şap Kurutma Firması

edirne-sap-kurutma-firmasi

Edirne şap kurutma firması bünyesinde bulunan şap nemi kurutma cihazları ile şap kurutma işlemlerinizi sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Şap kurutma firması Edirne şehir merkezi başta olmak üzere, #İpsala, #Meriç, #Uzunköprü, #Enez ve #Keşan ilçelerinde şap atılan alanlarda oluşan nemlenmeyi gidermek için kurutma cihazı satışı ve kiralaması yapmaktadır.

Edirne şap nem kurutma firması son teknoloji cihazlar ile gerçekleştirdiği şap nemi kurutma işlemi sonrasında ortamda bulunan fazla nem yoğunlaştırılmakta ve cihazın kendisi ile bütünleşmiş olan deposuna su olarak hapsedilmektedir.

Bu yoğunlaştırma teknolojisi ortamdan nemi uzaklaştırabilmek adına uygulanabilecek en kolay ve en sağlıklı işlem olmaktadır.

Ancak şap nemi kurutmanın sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için kurutma cihazlarının bu yoğunlaştırma işlemini ara vermeden ve sürekli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Ancak bu şekilde sağlıklı bir şap nem kurutma işlemi yapılmış sayılabilmektedir.

Ancak kurutma cihazının özelliğinin de ara vermeden çalışabilmeye uygun olmalı ve bu ara vermeden çalışma işlemini gerçekleştirirken cihazın performansında en ufak bir düşme olmamalıdır.

Bu performans düşmesinin olmama gerekliliği şap atılmış olan alanın tamamının aynı sıcaklık derecesinde kurutulmasıdır.

Bu kurutma işleminin yapılabilmesi için cihazın belirli bir şekilde konumlandırılması gerekmektedir. Bu konumlandırılma işleminin yapılmasında ise şap nemi kurutmanın yapılacağı alanın büyüklüğü önemlidir.

Alan eğer kurutma cihazı 100 metre uzaklığa konumlandırıldığında tamamına hâkim olunabilecek bir alan ise cihaz bu mesafeye mümkünse dik bir şekilde konumlandırılmalı ve kurutma işlemine başlanmalıdır.

Eğer alan normalden çok fazla büyük olup da kurutma cihazı tarafından tek seferde kurutulamayacak kadar geniş ise alan eşit parçalara bölünerek kurutulmalıdır. Ancak bu kurutma işlemi yapılırken eşit olarak bölünen parçalar aynı mesafeden, aynı dereceden ve eşit zaman dilimi ile kurutulmalıdır.

Bu işlemin bu şekilde yapılmasının sebebi ise eşit parçalara ayrılan alanlardan birinin çok kurutulması diğerinin az kurutulmasından doğacak olan nem dağılma işleminin önüne geçmektir.

Eğer alanları arasında kurutma açısından farklılıklar olursa az kurutulan alanda bulunan nem zamanla çok kurutulan alana dağılacak ve yapılan kurutma işlemi boşa yapılmış olacaktır.

Geniş alanlarda kurutma işlemi yapılırken dikkate alınması gereken bir başka hususta cihazın sürekli çalışabilecek dayanıklılıkta olmasıdır. Ayrıca cihaz her türlü hava ve inşaat koşullarında da çalışabilmelidir.

İnşaatın tozlu ve açık havada olmasından dolayı kurutma cihazı bu tür dış etkenlerde etkilenmeden şap kurutulacak alana yoğun bir şekilde sıcaklık verebilmelidir.

Firmamızdan satın alabileceğiniz ya da kiralayabileceğiniz kurutma cihazlarımızın tamamı dış etkenlerden etkilenmeden ve her türlü havada çalışabilen cihazlardır. Cihazlarımız herhangi bir kontrole gerek kalmadan ve ara vermeden çalışabilmektedir.

Cihazlarımızın ara vermeden çalışabilmesini sağlayan kurutma cihazında kullanılacak olan bir tahliye hortumu ile mümkün olmaktadır.

Tahliye hortumu kurutma cihazlarımızda bulunan depo çıkış kısmına takılmak suretiyle yoğunlaştırılıp suya dönüştürülen nem cihazın deposunda hapsedilmekte ve cihaz bu sayede sürekli olarak aynı performans ile çalışabilmektedir.

"Şap nem kurutma firması Edirne" ilinde gerçekleştirilen şap nemi kurutma işlemlerinde elde ettiği başarılı sonuçları kullanılan yöntemler, cihazlar ve personel tecrübelerine bağlamakta ve bu sayede kısa süre içerisinde şap kurutma işleminde başarıya ulaşmaktadır.

Kurutma cihazlarımızın tamamı taşınabilir olması sebebiyle yüksek ve geniş alanlarda kullanılabilmektedir. Özellikle geniş alanların farklı yerlerindeki şap atılmış alanları kurutabilmek için cihazın yer değiştirilmesi gerekebilmektedir.

Bu yer değiştirilmesi için cihaza monte edilmiş olan tekerlek kullanılmakta ve basit bir itme gücü ile cihaz yer değiştirilebilmektedir.

Cihazın tekerlekleri tamamen kauçuk malzemeden yapıldığı için şap atılan alan üzerinde dolaştırılabilir ve bu dolaşma sırasında şapa herhangi bir zarar verilmemektedir.

Edirne şap kurutma firması olarak her türlü şap kurutma, şap nemi kurutma ve şap rutubeti kurutma işlemlerinizi mutlak suretle kurutma cihazı kullanarak yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Eğer kurutma cihazı dışında farklı yöntemler ile ya da basit elektrikli ısıtıcılar ile kurutma işlemi yapılırsa şap anında formunu kaybedecek ve hızlı bir şekilde nemlenerek istenmeyen olayların yaşanmasına neden olacaktır.

"Edirne şap nemi kurutma firması" sahip olduğu kurutma cihazlarını istenildiği takdirde kısa süreli kiraya verebilmektedir.

Özellikle küçük alanlarda yapılacak olan şap kurutma işleminin sağlıklı bir şekilde olmasını isteyen bazı inşaat firmaları ekstra maliyetlere katlanmak yerine günübirlik kiralayacakları kurutma cihazları ile sağlıklı ve hızlı bir şekilde kurutma işlemini gerçekleştirebilmektedirler.

Edirne şap kurutma firması ile şap nemi kurutma işleminiz için bağlantıya geçtiğiniz şapınızın mümkün olan en kısa zamanda sağlıklı, kontrollü ve olması gerektiği gibi kurutulması için firmamız uzman personelleri ve teknolojik cihazları ile hizmetinizdedir. 

EDİRNE ŞAP KURUTMA FİRMASI

Kurutek Dydtürktek

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Ankara Şap Kurutma Firması

Ankara şap kurutma firma ı atış ve kiralama ını yapmakta olduğu kurutma cihazları ile gerek inşaat halinde olan binalarda gerek e de nemlenme ve rutubetlenme orunu yaşayan...

Bursa Şap Kurutma Firması

Bur a şap kurutma firma ı kimi binalarda nemlenme ve rutubetlenmeyi engellemek amaçlı kimi binalarda i e gör el anlamda daha parlak ve güzel zeminler elde etmek...

İstanbul Şap Kurutma Firması

İ tanbul şap kurutma firma ı olarak inşaatlarınızda nemlenme ve rutubeti azaltmak amacıyla, ya da gör el anlamda daha güzel bir zemin elde etmek amacıyla...

İzmir Şap Kurutma Firması

İzmir şap kurutma firma ı her binaya uygulanma ı zorunlu olan nem ve rutubetlenmeyi engelleyici özelliği bulunan şap malzeme inin atılma ının hemen ardından kurutulma ı...