• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Bolu Şap Nem Alma Firması

bolu-sap-nem-alma-firmasi

Bolu şap nem alma firması şap kurutma işlemlerinizi sağlıklı bir şekilde yapabilmek için üstün cihaz parkuru ile hizmetinizdedir.

Şap nem alma firması Bolu il merkezi olmak üzere #Mengen, #Mudurnu, #Gerede, #Kıbrıscık, #Yeniçağa ve #Göynük ilçelerinde şap malzemesinin formunu bulup istenilen kuruluğa ulaşmasını sağlayan kurutma cihazlarının satış ve kiralamasını yapmaktayız.

Bolu şap nemi alma firması olarak farklı kapasitelere sahip cihazlarımız ile her tür özelliğe sahip şap atılmış alanı kurutabilmekteyiz.

Firmamız bünyesinde bulunan kurutma cihazlarımızı gerektiğinde uzun süreli ve farklı yerlerdeki işleriniz için satın alabileceğiniz gibi kısa süreli ve küçük alanlarda yapacağınız şap kurutma işlemleriniz için günlük olarak da kiralayabilirsiniz.

Kurutma cihazlarımız üstün teknolojik özellikleri ile kurutulamaz denilen şap uygulamaları bile kısa sürede kurutmakta ve üzerine uygulanacak olan diğer malzemelerin sağlıklı bir şekilde uygulanmasını sağlamaktadır.

Şap atılan alanın sağlıklı bir şekilde kurutulmaması hem üzerine uygulanacak olan malzemelerin uygulanamamasına hem de şap atılan zeminin betonunun nemlenmesine neden olmaktadır.

Bu yüzden şap uygulamasının yapıldıktan hemen sonra hızlı ve kontrollü bir şekilde kurutma cihazı ile kurutulması gerekmektedir.

Kurutma cihazları güçlü motorları ve geniş hava menfezleri ile çok yüksek ısılarda sıcaklığı şap uygulamanız üzerinde uygulamakta ve şapı sadece yüzeysel olarak kurutmakta gibi görünmektedir.

Ancak bu yüksek sıcaklığı üfleyen menfezler sayesinde şapın yüzeyine vuran sürekli ısı zamanla şapın derinliklerine ulaşmakta ve tepeden tırnağa şap dökülmüş alan kurutulmaktadır.

Cihazın sahip olduğu ara vermeden çalışabilme özelliği ile bu yüksek ısı özelliği birleştirdiğinde şap uygulaması tahmin edilen ve beklenen zamandan çok daha kısa süre içerisinde kurutulabilmektedir.

Şap kurutma cihazlarının çalışma şekilleri yoğunlaşmaya dayalıdır. Şap üzerinde bulunan neme sıcak hava uygulayarak suya dönüştürmekte ve yoğunlaştırmaktadır.

Kurutma cihazları yoğunlaştırarak suya dönüştürdüğü nemi kendi deposuna hapsetmektedir. Kurutma yaptıkça depo su ile dolmakta olduğundan dolayı her cihazın kapasitesi de deposunun büyüklüğü ile ölçülmektedir.

Depo su ile dolduğunda herhangi bir risk oluşmaması açısından cihaz otomatik olarak kurutma işlemini durdurmakta ve kendisini kapatmaktadır. Bu durum zaman açısından gecikmelere yol açabileceği gibi cihazı çalışırken belirli aralıklar ile devamlı kontrol etme zorunluluğunu ortaya çıkarmaktadır.

Bu durumun önüne firmamızdan temin edebileceğiniz kurutma cihazlarında geçebilirsiniz. Firmamızın parkurunda bulunan tüm cihazların depolarında bir su tahliye çıkışı bulunmaktadır.

Bu su tahliye çıkışına bağlanacak olan kurutma cihazına su çıkışına uygun olan bir hortum sayesinde deponun dolması engellenebilmekte böylelikle kurutma cihazı ara vermeden çalışabilmekte ve zaman kayıpları yaşanmamakta, ekstra kontrol ve işgücüne gerek kalmamaktadır.

"Şap nemi alma firması Bolu" ilinde faaliyet göstermekte olan firmamız Bolu’da pek çok inşaat firması ile daimi olarak çalışmakta ve bu firmalara kurutma cihazı pazarlamaktadır. Firmamız kurutma cihazlarının yanı sıra kurutma cihazlarının kullanımı için uzman personel tedariği de gerçekleştirmektedir.

Firmamızdan hizmet alan ve Bolu’da faaliyet gösteren inşaat firmalarının olumlu görüşleri ve her kurutma işleminde firmamızı tercih etmeleri bizi diğer firmalardan biri adım öne çıkarmaktadır.

Şap uygulaması alışveriş merkezlerinde, hastanelerde ve kapalı spor salonlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Örneğin basketbol maçlarının oynanmakta olduğu kapalı spor salonlarına karşıdan bakıldığında parlak ve pırıl pırıl görünmesinin altında yatan gerçek sağlıklı bir şekilde kurutulmuş olan şap uygulamasıdır.

Bu şekilde bir parlaklık ve pürüzsüzlük isteniyorsa, şapı kurutma işlemi mutlak suretle kurutma cihazı ile kurutulmalıdır. Eğer alan kurutma cihazı ile kurutulursa şap atılmış olan alanın üzerine uygulanacak, epoksi, ahşap ve seramik gibi malzemelerin pürüzsüz ve parlak görünmesini sağlamaktadır.

Bolu şap nem alma firması olarak şap kurutma işlemlerinde hassas davranmanın gerekliliğini siz değerli müşterilerimize hatırlatmak isteriz. Şap atılmış alan kurutma cihazı dışında farklı bir cihaz ile ısıtılırsa şapın formunu bulamaması durumu söz konusu olmaktadır.

Formunu bulamayan şapın üzerine yukarıda saymış olduğumuz diğer malzemelerin uygulanması söz konusu olmamakla birlikte bu malzemeler uygulandıklarında kısa bir süre içerisinde deformasyona uğrayarak özelliklerini ve işlevlerini yitirmektedirler.

"Bolu şap nem alma firmaları" içerisinde sahip olduğu cihaz parkuru, uzman personelleri ve müşteri referansları ile ayrı bir yere sahip olan firmamız aracılığı ile bir kere kurutma cihazı temini yaptığınızda farkı hemen fark edecek ve her türlü kurutma işleminizde firmamızı tercih edeceksiniz.

Bolu şap nem alma firması olarak şap atılan alanlarınızı kısa sürede kurutmak ve üzerine uygulanacak olan malzemeleri bir an önce uygulayabilmek için kurutma cihazı kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. 

BOLU ŞAP NEM ALMA FİRMASI

Bilgi ve Cihaz Kiralama için bizi arayın : 444 0 719

Kurutek Dydtürktek

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Ankara Şap Kurutma Firması

Ankara şap kurutma firma ı atış ve kiralama ını yapmakta olduğu kurutma cihazları ile gerek inşaat halinde olan binalarda gerek e de nemlenme ve rutubetlenme orunu yaşayan...

Bursa Şap Kurutma Firması

Bur a şap kurutma firma ı kimi binalarda nemlenme ve rutubetlenmeyi engellemek amaçlı kimi binalarda i e gör el anlamda daha parlak ve güzel zeminler elde etmek...

İstanbul Şap Kurutma Firması

İ tanbul şap kurutma firma ı olarak inşaatlarınızda nemlenme ve rutubeti azaltmak amacıyla, ya da gör el anlamda daha güzel bir zemin elde etmek amacıyla...

İzmir Şap Kurutma Firması

İzmir şap kurutma firma ı her binaya uygulanma ı zorunlu olan nem ve rutubetlenmeyi engelleyici özelliği bulunan şap malzeme inin atılma ının hemen ardından kurutulma ı...