• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Bolu Şap Kurutma Firması

bolu-sap-kurutma-firmasi

Bolu şap kurutma firması başta #Bolu merkezi olmak üzere #Mengen, #Mudurnu, #Gerede, #Göynük, #Yeniçağa ilçelerinde şap kurutma cihazı satış ve kiralaması hizmeti vermektedir.

Şap kurutma firması Bolu ilinde özellikle hastaneler ve alışveriş merkezlerinin inşaatlarında yapmış olduğu şap kurutma işlemlerinin başarıyla sonuçlanmasının ardından Bolu’da en çok tercih edilen kurutma firmalarının başında gelmektedir.

Bolu şap nem kurutma firması uzun süren şap kurutma işlemlerini şap kurutma cihazı kullanarak çok kısa bir sürede gerçekleştirmekte ve ortamda olması gereken nem dengesini sağlamaktadır.

Kurutma cihazı ile kurutulan şap çok daha kullanışlı olmakta ve atılan şapın üzerine görsel anlamda zemine güzellik katacak diğer malzemelerin uygulanması çok daha kolay ve çok daha uzun ömürlü olmaktadır.

Şap atılan alanın sağlıklı bir şekilde kurutulabilmesi için şap atım işlemi tamamlandıktan sonra vakit kaybedilmeden kurutulması gerekmektedir. Bazı inşaat firmaları maliyetlerden kısmak adına şapın kendi kendisine kurumasını beklemektedir.

Bu bekleyiş aylar süren bir bekleyiş olmakla birlikte bekleyişin sonunda şap formunu bulamadığı için üzerine uygulanan hiçbir malzeme tutmamakta ve anında deformasyona uğramaktadır.

Bazı inşaat firmaları da şap kurutma için normalde ısınmak için kullanılan elektrikli ısıtıcıları kullanmaktadır. Bu ısıtıcılar şapın yüzeyini kurutmakta ancak şapın derinliklerinde bulunan nem üst kısmı kurudukça alttan üste doğru yükselmektedir.

Bu durum kısır bir döngü şeklinde devam etmekte ve şap kurutma işleminin sonu bir türlü gelmemektedir.

Elektrikli ısıtıcılar ile kurutulan şap yüzeyine anında bir başka materyal uygulanırsa şapın altında kalan nem zamanla üste doğru çıkacak ve bu nem uygulanan malzemenin hasar görmesine neden olup kullanılamaz duruma gelmesine neden olacaktır.

İşte bu yüzden şap kurutma işlemlerinizde mutlak suretle kurutma cihazı kullanılması gerekmektedir.

Çünkü şap kurutma cihazı hiçbir ısıtıcının sağlayamadığı sıcaklıkta bir sıcaklığı sağlayabilmekte ve geniş hava menfezleri sayesinde şapın derinliklerine inerek şap üzerinde bulunan nemi ortamdan uzaklaştırabilmektedir.

Kurutma cihazı bu işlemi gerçekleştirirken tüm gücünü motorundan almaktadır. Tüm elektrikli cihazlarda olduğu gibi kurutma cihazı da şebeke enerjisi ile çalışmaktadır. Bu kadar yüksek bir ısıyı sağlayabilmek için çok yüksek bir elektrik enerjisi kullandığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

Firmamızda bulunan kurutma cihazlarımızın tümünün motorları özel üretim olduğu için elektriği çok hesaplı kullanmakta böylece hem kullanıcı dostu hem de çevre dostu bir cihaz olma özelliği de ortaya çıkmaktadır.

Kurutma cihazları ile şap kurutma işlemlerinin gerçekleştirilmesinde dikkat edilmesi gereken birkaç önemli husus bulunmaktadır. Bu hususların başında cihazın şap atılmış alana doğru şekilde yerleştirilmesi gelmektedir.

Bu yerleştirme esnasında göz önüne alınması gereken hususların başında cihazın tüm alanı etkisi altına alabileceği bir yere konumlandırılması gelmektedir.

Cihazın kullanımının bu şekilde olmasının nedeni ise alanın tamamının aynı derecede, aynı zaman içerisinde ve eşit uzaklıkta kurutulmasının gerekliliğidir. Bu şekilde bir kurutma işlemi yapılırsa alanın tamamı sağlıklı bir şekilde kurutulabilmektedir.

Aksi takdirde doğru şekilde konumlandırılmayan kurutma cihazı ile alanın bir tarafı çok fazla kurutulmakta bir tarafı ise az kurutulmaktadır.

Bu sebeple az kurutulan yerde olmaması gereken fazla nem çok kurutulan yere zamanla geçmekte ve alan kısa bir zaman sonra sanki hiç kurutulmamış gibi bir görüntüye sahip olmaktadır.

"Şap nem kurutma firması Bolu" ilinde gerçekleştirdiği çalışmalar, kazandığı referanslar ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı sayesinde kısa süre içerisinde pek çok inşaat firmasıyla ortak çalışmalar gerçekleştirmiş ve bu çalışmaların tamamında başarılı sonuçlar elde etmiştir.

Bolu şap kurutma firması üstün cihaz parkuru sayesinde en geniş alanlarda bile sağlıklı bir şekilde kurutma yapabilmektedir. Farklı depo kapasitelerine sahip olan cihazlarımız ile en küçük alanlardan en büyük alanlara kadar her türde alanda kullanılabilecek cihazlar ile hizmetinizdeyiz.

"Bolu şap nemi kurutma firması" olarak firmamız ile iletişime geçtiğinizde tarafımıza adres bilgileriniz ile kurutma işleminin yapılacağı alanın metraj bilgilerinin paylaşılması alanınız için uygun kapasiteye sahip olan cihazın adresinize kadar teslim edilmesini sağlamaktadır.

Cihazı ister satın alın isterseniz de kısa süreli çalışmalarınız için kiralayabilirsiniz. Cihaz tarafınıza adresinize kadar getirildiğinde kullanımı ve püf noktaları hakkında gerekli bilgilendirmeler yapılarak cihaz hazır bir halde teslim edilmektedir.

Bolu şap kurutma firması olarak her türlü alanda ve her türlü ortamda attığınız şapı sadece ve sadece şap kurutma cihazı aracılığı ile kurutmanız hem şapın formunu hızlı bir şekilde bulmasını sağlamakta hem de ilerleyen zamanlarda şap üzerinde nemlenme sorunları ile karşılaşma ihtimaliniz ortadan kalkmaktadır. 

BOLU ŞAP KURUTMA FİRMASI

Bilgi ve Cihaz Kiralama için bizi arayın : 444 0 719

Kurutek Dydtürktek

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Ankara Şap Kurutma Firması

Ankara şap kurutma firma ı atış ve kiralama ını yapmakta olduğu kurutma cihazları ile gerek inşaat halinde olan binalarda gerek e de nemlenme ve rutubetlenme orunu yaşayan...

Bursa Şap Kurutma Firması

Bur a şap kurutma firma ı kimi binalarda nemlenme ve rutubetlenmeyi engellemek amaçlı kimi binalarda i e gör el anlamda daha parlak ve güzel zeminler elde etmek...

İstanbul Şap Kurutma Firması

İ tanbul şap kurutma firma ı olarak inşaatlarınızda nemlenme ve rutubeti azaltmak amacıyla, ya da gör el anlamda daha güzel bir zemin elde etmek amacıyla...

İzmir Şap Kurutma Firması

İzmir şap kurutma firma ı her binaya uygulanma ı zorunlu olan nem ve rutubetlenmeyi engelleyici özelliği bulunan şap malzeme inin atılma ının hemen ardından kurutulma ı...