• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Ankara Şap Kurutma Firması

ankara-sap-kurutma-firmasi

Ankara şap kurutma firması satış ve kiralamasını yapmakta olduğu kurutma cihazları ile gerek inşaat halinde olan binalarda gerekse de nemlenme ve rutubetlenme sorunu yaşayan binalarda uygulanan şap atma işleminden sonra gerçekleştirilmesi gereken şap kurutma işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Şap kurutma firması Ankara şehir merkezi başta olmak üzere, #Beypazarı, #Keçiören, #Mamak, #Polatlı, #Sincan, #Yenimahalle, #Çubuk ve #Etimesgut ilçelerinde hizmet göstermekte ve şap kurutma işlemlerinizi tahmin ettiğiniz süreden çok daha kısa bir süre içerisinde tamamlamaktadır.

"Ankara şap nem kurutma firması" olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Sadece şap kurutma cihazı satışı ve kiralaması yapmamakta aynı zamanda bu konular için personel ve servis hizmeti de vermekte böylece şap kurutma işlemlerinizin başından sonuna kadar yanınızda olmaya çalışıyoruz.

Şap atma işlemi her yapılan binada mutlak suretle uygulanması gerekli bir işlemdir.

Binaların zemin betonları atıldıktan bu betonların üzerine uygulanacak olan diğer materyallerin rahatça uygulanabilmesi ve işlevlerini sorunsuz bir şekilde yerine getirebilmesi için zeminin her türlü toz ve kirden arınmış ve düz bir zemin olması gerekmektedir.

Bu şekilde bir zemin elde edilmesi için sadece şapın uygulanması yeterli gelmemekte aynı zamanda şapın hızlı bir şekilde atım işlemi yapıldıktan sonra kurutulması da gerekmektedir.

Şap atıldıktan sonra üzerinde bulunan nemin alınmaması yani kurutulmaması halinde üzerine uygulanacak her materyalin yapısı bozulacak ve uygulanması mümkün olmayacaktır.

Ayrıca şapın üzerinde bulunan nem zamanla şapın derinliklerine inecek ve beton zemini de etkisi altına alarak rutubetlenme sorununu ortaya çıkaracaktır.

İşte tüm bu sebeplerden dolayı şap uygulandıktan hemen sonra vakit kaybedilmeden kurutulmalıdır. Şap atımı esnasında nasıl dikkatli, özenli ve kontrollü davranılıyorsa, şap kurutma esnasında da aynı şekilde davranılması gerekmekte olup, bir tek fark bulunmaktadır.

O fark ise hızlı olmaktadır. Şap atım işlemi tamamlandıktan sonra ilk şap atım işlemi başlanan yerden son atım işleminin yapıldığı yere doğru hızlı bir şekilde şap kurutulmalı ve nemin beton zemine işlememesi ile şap malzemesinin suyun içerisinde çözünerek formunu kaybetmesine engel olunmalıdır.

Bu sebeple şap kurutma işlemlerinde mutlak suretle şap kurutma cihazı kullanılmalıdır.

Şap kurutma cihazı dikkatli, özenli, kontrollü çalışmasının yanı sıra hızlı bir şekilde şapı kuruttuğu için şapın formunu kısa süre içerisinde bulmasına yardımcı olmakta ve şapın derinliklerine inmiş olan nemi dahi yoğunlaştırma tekniği ile suya dönüştürerek ortamdan uzaklaştırmakta ve kendi deposuna hapsetmektedir.

"Şap nemi kurutma firması Ankara" gibi pek çok büyükşehir faaliyet göstermekte olup, bu büyükşehirlerde pek çok inşaat firmasının şap kurutma işlemlerini gerçekleştirmiş ve bu işlem de ne kadar profesyonel olduğunu yaptığı işler ve sonuçları ile göstermiştir.

Yapılan bu şap kurutma işlemleri sayesinde hem binalarda nemlenme ve rutubetlenme olayları gözlemlenmemiş hem de binaları son derece güzel ve oturaklı bir zemine sahip olmaları sağlanmıştır.

Kurutma cihazı firması olarak bünyemizde bulunan cihazların tamamı son teknoloji ile donatılmış olduğundan işinizi zorlaştırmak değil tam aksine kolaylaştırmak için üretilmiştir.

Her cihazın sahip olduğu kapasite ve özellikler farklı olsa da cihazların tamamı aynı amaç için hizmet vermekte ve şapı mümkün olan en kısa süre içerisinde kurutmak için çalışmaktadır.

Yoğunlaşma yöntemini layıkıyla kullanabilmek için üretilmiş olan geniş sıcak hava üfleme menfezleri ve her koşulda saatlerce ara vermeden çalışabilen güçlü bir motora sahip olan şap kurutma cihazlarımız göstermiş olduğu performans ile şap kurutma işlemlerini bir sorun olmaktan çıkarmakta ve çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Ankara şap kurutma firması olarak şap kurutma işlerinizde şap kurutma cihazı dışında herhangi bir cihaz kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Şap kurutma cihazı dışında kullanılacak olan ve sıcak hava dalgası veren cihazların hepsi şapı sadece yüzeysel olarak ve geçici bir süre için ısıtmakta olup, cihazın kullanımı durduktan 5 – 10 dakika sonra şap formunu kaybetmektedir. Bunun sebebi şapın derinlerinde bulunan su şap malzemesinin alt yapısını bozmuş ve bu durum şap malzemesinin formunu bulamaması anlamına gelmektedir.

Şap kurutma cihazının kurutma yapılacak olan alana göre seçilmesi şap kurutma işlemlerinin hızlı ve kısa sürecek şekilde olmasını kolaylaştıracaktır. Şap kurutma alanı için küçük bir makine temin edilirse hem şap kurutma işlemi uzun sürecek hem de şap suda çözünerek formunu kaybedecektir.

Eğer gereğinden fazla büyük bir makine temin edilirse de şapın üzerinde bir miktarda olsa parlaklık sağlayacak olan nem ortamdan uzaklaştırılmakta ve bu kez de parlak olmayan alana uygulanacak olan diğer materyallerde zeminde mat görünmekte ve görsel olarak kötü bir görüntü ortaya çıkarmaktadır.

"Ankara şap nemi kurutma firması" aracılığı ile temin edebileceğiniz kurutma cihazının nasıl doğru bir şekilde şap atılan alana konumlandırılacağı ve hangi alana nasıl bir cihaz kullanılması gerekliliği konusunda gerek telefonda cihaz temini sırasında gerekse de adresiniz uzman ekibimiz geldiğinde yardımcı olmaktalar ve uyguladığınız şapın mümkün olduğunca kısa zamanda kurutulması için çalışmaktadırlar.

Ankara şap kurutma firması olarak şap kurutma işlemlerinizin başından sonuna kadar yaşanacak her türlü aksaklık, cihaz arızası ve eleman desteği konusunda firma olarak hizmetinizde olup, şapınızın bir an önce kuruyabilmesi için her türlü desteği vermeyi hazırız. 

ANKARA ŞAP KURUTMA FİRMASI

Bilgi ve Cihaz Kiralama Hizmeti için bizi arayın : 444 0 719

Kurutek Dydtürktek

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Bursa Şap Kurutma Firması

Bur a şap kurutma firma ı kimi binalarda nemlenme ve rutubetlenmeyi engellemek amaçlı kimi binalarda i e gör el anlamda daha parlak ve güzel zeminler elde etmek...

İstanbul Şap Kurutma Firması

İ tanbul şap kurutma firma ı olarak inşaatlarınızda nemlenme ve rutubeti azaltmak amacıyla, ya da gör el anlamda daha güzel bir zemin elde etmek amacıyla...

İzmir Şap Kurutma Firması

İzmir şap kurutma firma ı her binaya uygulanma ı zorunlu olan nem ve rutubetlenmeyi engelleyici özelliği bulunan şap malzeme inin atılma ının hemen ardından kurutulma ı...

Şap Kurutma Makinası

Şap kurutma şapın formunu bulma ı için mutlak uretle yapılma ı gerekli olan bir kurutma işlemidir Şap nem kurutma işlemi yapılırken kullanılan pek çok yöntem olmakla birlikte bu...